Зробити пожертву
Укр / Eng

27 вересня 2022 р.

БФ «Право на захист» – українська благодійна організація, діяльність якої спрямована на захист і дотримання прав людини вразливих груп населення: біженців, вимушених переселенців, осіб без громадянства та осіб під ризиком без громадянства і без документів.
Докладна інформація про діяльність БФ «Право на захист» надана на веб-сайті archive.r2p.org.ua.

БФ «Право на захист» Благодійна організація «Благодійний фонд «Право на захист» пропонує вам взяти участь у конкурсному відборі провайдера на послуги з координаційного супроводження сервісу prykhystok.gov.ua та забезпечення сервісом Call-center.

Потреби / Завдання

З метою забезпечення безперебійної роботи онлайн сервісу prykhystok.gov.ua , існує необхідність в закупівлі послуг з:

 • розробки скриптів юридичних консультацій, що надаватимуться операторами Call-center на 50 найрозповсюдженіших запитань, згідно з ТЗ замовника;
 • забезпечення роботи Call-center, 24/7 з залученням від 2 до 5 операторів, в залежності від пікових навантажень;
 • ведення звітності наданих консультацій;
 • проведення перемовин з Міністерством регіонального розвитку в разі виникнення питань у користувачів сервісу https://prykhystok.gov.ua , щодо застосування законодавства, що регулює порядок отримання відшкодування за комунальні послуги, особами, які надали прихисток вимушено переміщеним особам.

Строк надання послуг до кінця 2022 року – 3 місяці.

Оплата – виключно безготівковим розрахунком.

Просимо дуже уважно ознайомитись з цим Запрошенням до участі в тендері. Недотримання процедур, описаних в ньому, призведе до дискваліфікації в ході оцінки пропозицій.

Заявка має містити наступні пункти:

 • Контактна інформація провайдера;
 • Опис кваліфікації провайдера, досвід роботи, включаючи інформацію про попередній дотичний досвід на зазначену тематику;
 • Опис свого бачення розробки скриптів юридичних консультацій, що надаватимуться операторами Call-center;
 • Запропонована вартість послуг.

Дата і час закінчення прийняття пропозицій: 04 жовтня 2022 – 13:59 год. за східноєвропейським часом.

Критерієм визначення переможця будуть:

 • Досвід розробки та проведення розробки скриптів юридичних консультацій, що надаватимуться операторами Call-center, забезпечення роботи Call-center, 24/7 з залученням від 2 до 5 операторів, в залежності від пікових навантажень.
 • Досвід роботи неприбутковими організаціями.
 • Зваженість та системний комплексний підхід у запропонованому варіанті вирішення конкурсного завдання.
 • Реалістичність та збалансованість бюджету.

Ваша пропозиція буде розглянута протягом п’яти робочих днів. Про результати тендеру буде повідомлено переможцю, а також розміщено інформацію на сайті Фонду https://archive.r2p.org.ua/uk/news/.

БФ «Право на захист» може на власний розгляд продовжити термін подання тендерних пропозицій, повідомивши про це можливих учасників тендеру одночасно. Продовження терміну може супроводжувати внесення змін у документи про запрошення до участі у тендері, підготовлені БФ «Право на захист» за його власною ініціативою чи у відповідь на запит щодо роз’яснення, надісланий можливим постачальником.

У разі виникнення запитань, Ви можете звертатися до Юлії Молошної за електронною поштою [email protected] .

Дякуємо за співпрацю!

З повагою,

Президент Олександр Галкін