Зробити пожертву
Укр / Eng

Увага! Переможець – «KIDEV» via ТОВ Гранд Чубинське

1.  ПОТРЕБИ
Благодійна організація «Благодійний фонд «Право на захист» пропонує вам взяти участь у конкурсному відборі провайдера з надання конференц-послуг для проведення заходу/тренінгу  25- 27 червня 2019 «Правовий захист біженців, шукачів захисту та осіб без громадянства»

Назва послуги Кількість
Оренда конференц-зали на 60 осіб 3 дні
Кава-паузи 5 шт
Обід 3 шт
Вечеря 3 шт
Проживання 3 дні

Детальний перелік необхідних послуг зазначений в Додатку В.

2. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕНДЕР
Оплата послуг – виключно за безготівковим розрахунком.

Просимо дуже уважно ознайомитися з цим Запрошенням до участі в тендері та його Додатками. Недотримання процедур, описаних в ньому, призведе до дискваліфікації в ході оцінки пропозицій.

ДОКУМЕНТИ, які складають Запрошення до Участі у Тендері

Зазначені нижче додатки є невід’ємною частиною цього Запрошення до участі у тендері:

ПОДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ:

Пропозиції приймаються до 23.59 26 травня 2019 року виключно за електронною поштою [email protected]

Пропозиції слід подавати електронною поштою, при цьому всі додатки повинні надаватися у форматі PDF (як додаток, можна надіслати копії цих документів також у форматі Excel або в інших форматах).

ВАЖЛИВО: Фінансову пропозицію (Додаток В) та технічну пропозицію (Додаток A) необхідно надіслати двома окремими електронними листами.

Тобто:

перший лист (підписаний- Фінансова пропозиція), що включає в себе Додаток В;

другий лист (підписаний- Технічна пропозиція), що включає в себе Додаток А.

Найбільш оптимальна за ціною пропозиція, яка буде відповідати Технічної специфікації, буде рекомендована для укладення Договору.

Ваша пропозиція буде розглянута протягом п’яти  робочих днів. Результати тендеру буде повідомлено переможцю, а також розміщено інформацію на сайті Фонду https://archive.r2p.org.ua/uk/news/ .

БФ «Право на захист» може на власний розгляд продовжити термін подання тендерних пропозицій, повідомивши про це можливих учасників тендеру одночасно. Продовження терміну може супроводжувати внесення змін у документи про запрошення до участі у тендері, підготовлені БФ «Право на захист» за його власною ініціативою чи у відповідь на запит щодо роз’яснення, надісланий можливим постачальником.

У разі виникнення запитань, Ви можете звертатися до Ірини Куліковської за телефоном (044) 337-17-62 або електронною поштою [email protected]

Дякуємо за співробітництво.

З повагою,

Президент Олександр Галкін