Зробити пожертву
Укр / Eng

Благодійна організація «Благодійний фонд «Право на захист» пропонує взяти участь у тендері на надання послуг з обслуговування комп’ютерної мережі та офісної техніки. Комп’ютерний парк нараховує до 120 робочих станцій та 5 серверів.

Строк дії контракту – до 31 грудня 2021 рік.

Оплата послуг – виключно за безготівковим розрахунком.

Надання послуг з обслуговування комп’ютерної мережі та офісної техніки дистанційно в будь-який час на рік для 120 робочих станцій та 5 серверів.

До пропозиції просимо долучити таку інформацію:

 1. Загальні відомості про вашу компанію.
 2. Ваші реєстраційні документи.
 3. Рекомендації клієнтів.
 4. Заповнений Додаток А та Додаток В до запиту.

Ваша технічна пропозиція повинна бути чіткою відповіддю на всі запитання в Додатку А. Будь-які невідповідності повинні бути зазначені в коментарях.

Просимо вас надіслати фінансову пропозицію із вартістю ваших послуг за місяць/рік (з урахуванням всіх податків, зборів, нарахувань) виходячи з таких потреб:

 1. Встановлення і обслуговування комп’ютерної та офісної техніки, оргтехніки, внутрішньої АТС (на базі Asterisk).
 2. Забезпечення безперебійної роботи системного програмного забезпечення (ОС Windows, Windows Server; CentOS).
 3. Нагляд за працездатністю та безпекою мережі компанії.
 4. Встановлення, налаштування та оновлення офісного і прикладного програмного забезпечення (MS Office, 1С тощо).
 5. Забезпечення резервного копіювання даних у хмарному сховищі і відновлення за необхідності.
 6. Технічна підтримка, консультування та навчання користувачів;
 7. Обслуговування віртуальних серверів (внутрішніх  MS Hyper-V, VMware и AWS).
 8. Організація віддалених доступів по VPN, FTP.
 9. Обслуговування серверів та бекапів у Microsoft Azure.
 10. На рік орієнтовно планується переустановлення системи (Win, Ms Office, інші додатки) на близько 50 робочих станціях. Таке налаштування передбачає виїзд представника сервісної організації на офіс БФ «Право на захист» в Києві. Орієнтовна кількість виїздів – 2 рази на тиждень, з них один, що потребує переустановлення системи на ноутбуці  чи налаштування іншої техніки (МФУ, принтери, IP-phone.
 11. Закріплення 1-го менеджера за клієнтом.
 12. Установка і налаштування драйверів для друку та сканування принтерів і МФУ на робочих місцях користувачів.

ПОДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Тендерна пропозиція повинна надсилатися електронною поштою ТІЛЬКИ на адресу: [email protected]

Термін подання: до 17.01.2021, 23:59 за східноєвропейським часом. Пропозиція, отримана після зазначеної вище дати або надіслана на іншу адресу, буде відхилена.

ВАЖЛИВО: Фінансову пропозицію (Додаток В) та технічну пропозицію (Додаток A) необхідно надіслати двома окремими електронними листами.

У разі виникнення запитань, ви можете звертатися до Ірини Куліковської за телефоном (044) 337-17-62 або електронною поштою [email protected].

ОЦІНКА ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ 

Найбільш оптимальна за ціною пропозиція (Додаток В), а також та що відповідає умовам Технічної специфікації (Додаток А) буде рекомендована для укладення Договору.

Ваша пропозиція буде розглянута протягом п’яти робочих днів. Результати тендеру будуть опубліковані на сайті Фонду, переможця буде повідомлено додатково.

БФ «Право на захист» може на власний розгляд продовжити термін подання тендерних пропозицій, повідомивши про це можливих учасників тендеру одночасно. Продовження терміну може супроводжувати внесення змін у документи про запрошення до участі у тендері, підготовлені БФ «Право на захист» за його власною ініціативою чи у відповідь на запит щодо роз’яснення, надісланий можливим постачальником.

Просимо зберігати чинність своєї пропозиції протягом 30 днів, починаючи з дати закінчення прийняття тендерних пропозицій. БФ «Право на захист» зробить усе можливе для вибору компанії за цей період. Цінова модель, наведена у пропозиції постачальника залишатиметься чинною протягом всього терміну дії угоди.