Зробити пожертву
Укр / Eng
03.05.17

До Запорізького офісу БФ «Право на Захист» звернулася багатодітна родина переселенців, яка проживає в модульному містечку м. Запоріжжя. Підприємство, яке надає комунальні послуги, відмовлялось врахувати пільги при оплаті житлово-комунальних  послуг (ЖКП).

В 2016 році переселенці звернулися до Управління праці та соціального захисту населення у Комунарському районі м. Запоріжжя із заявою про надання пільг для багатодітної родини на ЖКП. Літом 2016 року дані пільги в розмірі 50% на ЖКП їм були призначені.

В подальшому ВПО звернувся безпосередньо до МКП «Основаніє» – підприємства, що надає комунальні послуги в модульному містечку – із заявою-повідомленням стосовно призначених пільг та із проханням враховувати дані пільги підчас нарахування плати за комунальні послуги.

МКП «Основаніє» надало відповідь, в якій говорилось про неможливість врахування даних пільг у зв’язку з тим, що розрахунок фактичних витрат проводяться на одну особу на добу.

Не погодившись з таким рішенням, батько родини вирішив звернутися за правовою допомогою до юристів БФ «Право на захист» та захищати порушені права в судовому порядку.

Юрист БФ «Право на захист» Сергій Щеголь підготував позовну заяву із вимогами визнати рішення щодо неврахування пільг протиправним та зобов’язати МКП «Основаніє» враховувати пільги, які передбачені законодавством для багатодітної родини ВПО.

18 квітня 2017 року Жовтневий районний суд м. Запоріжжя виніс рішення, яким повністю задоволив позов переселенця. Таким чином, підприємство, що надає комунальні послуги в модульному містечку, виставляючи рахунки за ЖКП, надалі буде враховувати належні багатодітній родині пільги.