Зробити пожертву
Укр / Eng
10.08.22

У нас, як у кожного українця зараз, за останні місяці не було сил і часу планувати щось довгостроково, окреслювати перспективу розвитку. Весь цей час ми просто робили свою справу “тут і зараз”, щодня намагаючись допомагати тим, хто цього потребує.

Чи були ми готові до війни? Ні. Але за нескінченно довгі майже шість місяців ми навчились адаптуватись до всіх зовнішніх факторів, фокусуючись на тому, чим ще можемо бути корисні в такий важкий час. Ми встигли допомогти десяткам тисяч людей. І це не просто цифри, бо за кожною з них стоїть людська доля.

  • Наші юристи з лютого провели понад 20 000 консультацій;
  • 12 з половиною тисяч людей отримали юридичну допомогу завдяки нашій Гарячій Лінії;
  • понад 14 тисяч людей отримали консультації під час переміщення з питань захисту;
  • наші психологи провели понад 1200 сесій з початку березня;
  • А ще тони гуманітарної допомоги, тисячі “дякую” і незліченна кількість посмішок людей, яких змогли підтримати наші колеги.

Чи були ми ефективні? Так, але не було і дня, щоб ми не думали, як стати ще кращими й допомогти ще більшій кількості людей.

Зараз ми рідко збираємось разом, адже серед нас є ті, хто тікав від війни у більш безпечні місця, ті, хто залишились без своєї домівки й починають усе з нуля, ті, хто робив це вдруге з 2014-го… Ми роз’їхались по усій Україні! Але нещодавно ми подолали сотні кілометрів, щоб побачитись і подумати про майбутнє. Про те майбутнє, де ми продовжуємо допомагати й наших сил вистачає, щоб підтримати кожного, хто цього потребує!

Ми розуміємо, що все навколо змінюється дуже швидко, тому й самі продовжуємо вдосконалюватися та шукаємо нові методи роботи. Задля цього у Львові нещодавно провели стратегічну сесію “Право на захист”, де ми думали над векторами змін та розвитку. Маємо сили й натхнення планувати на майбутнє, щоб зростати й робити більше для вас!