Зробити пожертву
Укр / Eng
27.07.22

Розпочинаємо новий багатогалузевий проєкт допомоги переселенцям з-поміж вразливих категорій у трьох областях України завдяки підтримці Українського гуманітарного фонду!

«Ми плануємо охопити Вінницьку, Чернівецьку та Львівську області. Проєкт передбачає виявлення порушень прав людини та ризиків захисту вразливих категорій переселенців, надання базових соціальних послуг та супроводу таким родинам, а також психологічну допомогу. Крім того, передбачено декілька мінігрантів організаціям, які допомагають закладам соціального захисту або соціально незахищеним ВПО», – зазначила Іванна Герус, менеджерка проєкту БФ «Право на захист».

Моніторинг вже розпочався у Вінницькій області.

Так, наші колеги — регіональна координаторка Наталія Шевченко, кризова консультантка Ірина Бабошина та соціальні працівниці Марина Махницька та Христина Романашенко — зустрілися з директором Обласного пансіонату для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку Сергієм Якубовським.

Під час зустрічі обговорили спільну подальшу співпрацю для підсилення спроможності закладу надавати соціальну допомогу. Також визначили перелік людей похилого віку та осіб з інвалідністю, яким психосоціальний супровід потрібен найбільше.

Зараз у геріатричному пансіонаті перебуває 52 переселенці, які перемістились у край важкому стані, як фізичному та психологічному. Ми вже писали про те, як надали юридичну допомогу цим людям у поновленні документів та отриманні соціальних виплат. Сподіваємося, що завдяки новому проєкту зможемо зробити ще більше!

Проєкт «Негайна багатогалузева гуманітарна допомога ВПО та постраждалому від конфлікту населенню в Україні» реалізується спільно з ACTED Ukraine та IMPACT Initiatives та фінансується Гуманітарним фондом для України.