Зробити пожертву
Укр / Eng
23.11.17

Взяти відповідальність за усю родину зможе не кожен, особливо якщо такий виклик постає перед тендітною жінкою. Оксана*, із селища Артема Станично-Луганського району, мешкає з батьком, братом та двома доньками, молодшій з яких виповнилося лише чотири місяці.
За станом здоров’я батькові та брату протипоказана важка фізична праця, а старша дочка і немовля потребують особливого догляду.
Фінансове становище родини дуже скрутне, адже вона змушена існувати  виключно на соціальні виплати. З настанням холодів матеріальна криза стала відчуватися ще гостріше: перестало вистачати грошей на дрова, а придбання дитячого візочка здавалася місією неможливою.
Співробітники Сєвєродонецького офісу БФ «Право на захист» допомогли родині вирішити нагальні матеріальні потреби: для обігріву будинку взимку був переданий обігрівач, а немовля тепер має красивий та безпечний візочок.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.

*Ім’я змінено