Зробити пожертву
Укр / Eng
03.11.17

Під час регулярних моніторингових візитів співробітники БФ «Право на захист» зустрічають багато людей, що постраждали від конфлікту. У кожного – своя історія та свої потреби. Ми надаємо юридичні консультації та правову підтримку, намагаємося допомоги найнеобхіднішими речами тим, хто більш за всіх потребує сторонньої допомоги.

Так, цього тижня співробітники Сєверодонецького офісу БФ «Право на захист» передали речі двом жінкам, які опинилися у скрутному становищі, але не втратили людяності, доброти та віри в людей.

Марина* сама виховує неповнолітню доньку та піклується про хвору матір, яка має І групу інвалідності. Жінка дуже хвора і не може сама себе обслуговувати, тож аби полегшити догляд за лежачою матір’ю ми передали Марині пральну машину.

У квартиру Лариси Миколаївни*, з якою ми познайомилися у місті Попасна Луганської області, під час бойових дій потрапив снаряд, який зруйнував дві кімнати та знищив все майно жінки.  Сама Лариса Миколаївна отримала контузію. Наразі вона самостійно робить ремонт у майже пустій квартирі. Ліжко та постільна білизна, які ми передали жінці, стануть початком облаштування відбудованої квартири.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.

*Ім’я змінено.[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”5352,5351″]