Зробити пожертву
Укр / Eng
20.12.17

Самотня пенсіонерка Оксана Михайлівна* ще у 2014 р. перестала чути вибухи та постріли… Але не через те, що вона переїхала далі від лінії розмежування. Після розриву артилерійського снаряда біля будинку, пенсіонерка отримала контузію та втратила слух майже на 50%.
Черговий обстріл, а жінка займається роботою по дому, вибухи стають ще більш інтесивними та швидко підкрадаються до будинку… Оксана Михайлівна продовжує поратися на кухні. І ось тільки тоді, коли від розриву снаряду з вікон посипалося скло, жінка побігла до погреба в укриття.Робити звичайні речі, як то ходити в магазин за продуктами або в аптеку за ліками, гуляти вулицею й навіть знаходитися самою вдома, стали для жінки ризиками для життя.
Придбання слухового апарату було в край необхідне, адже слух жінки ще більш погіршився. Тож, за словами лікарів, без слухового апарату вона назавжди могла втратити можливість чути. Придбати слуховий апарат самостійно у жінки не було можливості, адже майже уся пенсія витрачається на лікування. Родичів, які могли б допомогти пенсіонерці, на жаль, немає.
Тож тепер, коли співробітники Маріупольського офісу БФ «Право на захист» передали Оксані Михайлівні слуховий апарат, вона може спілкуватися з сусідами, гуляти містом і, взагалі, жити повноцінним життям.
Ми щиро бажаємо Оксані Михайлівні міцного здоров’я та довголіття!

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація, захист та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).
Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.

*Ім’я змінено