Зробити пожертву
Укр / Eng
10.10.17

Валентина* мешкає у с. Новогнатівка Волноваського району, яке наближене до лінії розмежування. Будинок самотньої жінки не придатний для проживання, адже під час обстрілів він зазнав значних пошкоджень: був майже зруйнований дах, потріскалися стіни, порозбивалися вікна, стеля покрилася тріщинами та майже скрізь обсипається штукатурка. Тож Валентина змушена жити у літній прибудові.

Взагалі-то, жінка не жаліється на своє теперішнє помешкання у якому є і водопостачання, і газ. Здається, можна б спокійно жити та чекати на зимові холоди.

Все так, але Валентина – інвалід з дитинства і має І групу інвалідності через ДЦП.

Вона не може ходити.

Взагалі.

Тільки плазуючи за допомогою рук та колін жінка пересувається по кімнаті.

І лише двічі на тиждень до неї приходить соціальний працівник, щоб принести харчові продукти та допомогти у домашніх справах.

Співробітники Маріупольського офісу БФ «Право на захист» передали Валентині речі, які зможуть хоча б трошки полегшити її побут: наколінники та шкіряні рукавички, аби вберегти шкуру колін та рук, компактний порохотяг, щоб підлога, по якій вона пересувається, була чистою, а також біотуалет та рідину для нього.

Ми щиро зичимо здоров’я цій мужній і такій ніжній жінці.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.

*І’мя змінено.[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”5200,5223″]