Зробити пожертву
Укр / Eng
27.04.17

За словами моніторів Маріупольського офісу БФ «Право на захист»,  у черзі до Лівобережного об’єднання пенсійного фонду люди стоять по 4 дні. В день ПФУ приймає приблизно 30-40 людей. Тим, хто не встиг,  доводиться шукати житло на ніч або їхати додому та повертатися наступного дня. Багато пенсіонерів ночують на вокзалі або навіть на лавках біля ПФУ.

«Нажаль, у Лівобережному об’єднанні пенсійного фонду прийом здійснює тільки один співробітник. Сьогодні до обідньої перерви через постійні збої у роботі системи він зміг прийняти лише шестеро людей, – розповідає Віта Кулініч, монітор БФ «Право на захист». – Крім того, слід урахувати, що здебільшого звертаються люди похилого віку, які самостійно не можуть правильно заповнити всі документи. Тож прийом однієї людини триває понад час».

Лівобережне об’єднання пенсійного фонду, м. Маріуполь

Нагадаємо, Служба безпеки України склала списки  переселенців, що начебто не проживають на підконтрольній території, а управління Пенсійного фонду зупинили нарахування пенсій великій кількості ВПО жодним чином не обґрунтовуючи їх включення до цих списків та без будь-яких попередніх перевірок місць їхнього проживання.[boc_img_gallery columns=”4″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”4681,4682,4683,4684″]