Зробити пожертву
Укр / Eng
06.11.17

Сергій Іванович* та Марія Степанівна* перемістилися із Горлівки до Харкова ще у лютому 2015 року. Подружжя орендує кімнату в гуртожитку де відчуває себе зовсім не комфортно, адже деяких сусідів дратує присутність на кухні повільних людей похилого віку. Сергій Іванович має інвалідність,а через постійний біль у суглобах не може самостійно пересуватися по кімнаті.

Милиці, електричний обігрівач та мультиварка, які передали подружжю співробітники Харківського офісу БФ «Право на захист», значно полегшать їхнє життя та покращать емоційний стан.

А ось родина переселенців з Первомайська, до якої ми завітали наступного дня, мала гостру потребу у придбанні бойлера та столово-чайного сервізу. Всі зароблені батьками гроші витрачаються на лікування дівчинки-підлітка та  старенького дідуся. В орендованому будинку, де наразі мешкають всі чотири члени родини, відсутня гаряча вода, майже немає меблів та посуду.

Тож передані речі нарешті дозволять родині почувати себе комфортно, майже я колись вдома…

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.

*Ім’я змінено.[boc_img_gallery fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”5363,5364,5357″]