Зробити пожертву
Укр / Eng
23.10.17

Мати свій власний будиночок це, дійсно, велика вдача. Але жити в необлаштованому, хоча й власному помешканні, неможливо.

Родина К. перемістилася до міста Мерефа з Фащівки Луганської області. У 2014 році під час артилерійського обстрілу чоловіка було серйозно поранено. Тож коли він потрапив у лікарню, почув невтішний висновок – обидві ноги необхідно ампутувати. Подружжя провело у лікарнях довгі місяці, аж поки не були виготовлені протези і чоловік не отримав можливість пересуватися самостійно. Саме тоді чоловік та дружина орендували будиночок у Мерефі, куди нарешті змогли забрати і свою дитину, яка увесь цей час жила у родички.

На початку року родина змогла продати свій будинок та майно у Фащівці, а на отримані  кошти придбати зовсім пустий будиночок на дві кімнати, який до того ж потребує ремонту.

Родина живе на пенсію чоловіка та невелику зарплатню, яку отримує жінка, підробляючи у магазині. Тож коштів, навіть на придбання найнеобхідніших речей, катастрофічно не вистачає.

Співробітники Харківського офісу БФ «Право на захист» вирішили допомогти родині облаштуватися на новому місці та  передали газову плиту й каструлю.

Ми бажаємо родині К. міцного здоров’я та сподіваємося, що незабаром невеликий будиночок у Мерефі стане для них справжнім домом.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПЛ», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.