Зробити пожертву
Укр / Eng
17.10.17

Залишаючи свої будинки, люди рятували найцінніше – життя. Тож дуже часто їхали лише з невеликими валізами, у яких був одяг на перший час.

Влаштувавшись в орендованих квартирах чи будиночках, переселенці гостро відчули потребу у, здавалося б, звичайних речах: каструлях, сковорідках, постільній білизні та ліжках.

Саме ліжко з матрацом виявилися тими необхідними речами, які переселенці   частіш за все не можуть собі дозволити придбати. А що ж робити, якщо ліжко вкрай необхідне дитині?

Ми розповімо чотири коротких історії про родини, які мали потребу у гарних ліжках, і про те, чим саме змогли допомогти цим людям співробітники Дніпровського офісу БФ «Право на захист».

Місто Кривий Ріг

У колишньої мешканки Горлівки  двоє діточок. Родині пощастило орендувати непогану квартиру, але у помешканні дуже старі незручні ліжка з ковдрами замість матраців. Донедавна мати працювала, утримуючи сама двох неповнолітніх дітей. Аж поки зі старшою дочкою не трапився нещасний випадок після якого їй було проведено пластику черепу титановими пластинами. Тепер дівчина знаходиться під наглядом лікаря невролога та потребує щоденної підтримувальної терапії. Тож мати була вимушена залишити роботу, щоб доглядати та оберігати дитину.

Передане родині двоярусне ліжко з матрацами допоможе нормальному росту та розвитку дітей.

Селище міського типу  Софіївка.

Під опікою бабусі знаходяться братик і сестричка. Вони втрьох мешкають у маленькій кімнаті у гуртожитку. Через великі комунальні платежі бабуся не завжди має можливість придбати дітям необхідні речі.

Двоярусне ліжко з матрацами не тільки зробить відпочинок дітей комфортним та  звільнить частину простору кімнати, але й надасть можливість бабусі-опікуну витратити частину своїх коштів на лікування.

Місто Кривий Ріг

Одинока мати виховує шістьох дітей. Родина орендує двокімнатну квартиру у якій майже немає меблів.

Ліжко, матрац та постільна білизна забезпечать комфортний сон найменшій дев’ятимісячній дитині, яка досі спала у візочку. А мультиварка вивільнить мамі час для догляду за дітьми.

Місто Покров

Молода мати, що сама виховує малолітню доньку, орендує невелику квартиру у якій із меблів є тільки старенький диван. До того ж  у квартирі нема опалення, адже м. Покров відключено від централізованої системи електропостачання. Зароблених жінкою коштів ледь вистачає на оплату дитячого садочка, комунальні  платежі та харчові продукти.  Передане дитяче ліжко із захисною панеллю від падіння, матрац та обігрівач дозволять дитині і матері відпочивати у теплі та комфорті.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.[boc_img_gallery columns=”4″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”5261,5262,5263,5264″]