Зробити пожертву
Укр / Eng
25.10.17

Родина Н. перемістилася з Макіївки Донецької області до Апостолівського р-ну Дніпропетровської області. Майже три роки батько, мати та дочка орендували маленький будиночок, аж поки сільська рада не надала переселенцям квартиру.

Чи потрібно казати про те, як сильно були раді всі члени родини? Адже своє житло – заповітна мрія кожної людини.

Але квартира, у яку родина мала переїхати, 15 років пустувала, тож наразі вона потребує капітального ремонту та заміни всіх комунікацій. Стан квартири – нульовий цикл. Навіть відсутнє опалення.

Родина розпочала робити ремонт власними силами: вже придбаний та прокладений електричний кабель, засклені вікна. На жаль, грошей катастрофічно не вистачає. Батьки перебиваються тимчасовими заробітками на сезонних польових роботах, тож донька вирішила покинути навчання у школі та вступила до училища, щоб якнайшвидше опанувати професію перукаря, й почати заробляти гроші.

Співробітники Дніпровського офісу БФ «Право на захист» передали родині  електричну плиту та два конвектори, щоб переселенці змогли готувати іжу та не відчували холоду у новій квартирі.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.