Зробити пожертву
Укр / Eng
26.10.17

Співробітники БФ «Право на захист» під час регулярного моніторингу умов перетину лінії зіткнення через КПВВ зафіксували відсутність електропостачання на КПВВ «Новотроїцьке» у зв’язку з роботами на лінії електропередач.
Сьогодні, починаючи з 10 години ранку, співробітники КПВВ намагаються підтримувати роботу пропускного пункту за допомогою генератора,  функціонування якого регулярно припиняється через необхідність перезапуску.

На разі на КПВВ утворилися великі черги. Співробітник БФ «Право на захист» Денис Ярошенкозазначив, що станом на 15:30 черга складала понад 270 осіб та 100 авто.

Також неможливо пройти фізичну ідентифікацію або скористатися іншими послугами мобільного модуля Ощадбанку, що розташований біля КПВВ. Через відсутність електроенергії у модулі утворюються черги у 10-15 осіб. Якщо не буде відновлена повноцінна робота модуля,  багато людей не зможе вчасно пройти фізичну ідентифікацію, тож  деякі з них перебувають під загрозою призупинення виплати пенсій.

БФ «Право на захист» наголошує на гострій потребі  безперебійного функціонування пропускних пунктів та закликає відповідальні державні органи вжити для цього всіх необхідних заходів.