Зробити пожертву
Укр / Eng
10.02.17

Співробітники Маріупольського офісу БФ «Право на захист» вкотре за останній місяць відвідали м. Мар’їнка Донецької області та розташований біля нього КПВВ.

Напередодні візиту місто неодноразово піддавалося обстрілам з боку непідконтрольної Уряду України території. «Ситуацію в Мар’їнці сьогодні навряд чи можна назвати спокійною, однак ми не втрачаємо надії на краще», – зазначає мешканка міста.

Окрім моніторингу ситуації, співробітниками Маріупольського офісу БФ «Право на захист» було організовано індивідуальне юридичне консультування постраждалого від конфлікту населення на території Мар’їнського районного будинку культури. Серед питань, з якими зверталися мешканці Мар’їнки, – порядок взяття на облік ВПО, особливості переміщення через лінію розмежування, призначення різних видів соціальної допомоги, надання субсидії для оплати житлово-комунальних послуг, кредитування.

«Зрозуміло, що це невичерпний перелік тих проблем, з якими щодня стикаються люди, які вирішили не полишати своїх домівок. Проблемних питань у мешканців міста Мар’їнки та інших подібних до нього населених пунктів, що розташовані на лінії розмежування, набагато більше», – зазначає юрист БФ «Право на захист» Дар’я Заярна.

«Враховуючи потреби мешканців Мар’їнки, ми плануємо найближчим часом провести групову правову сесію для постраждалого населення міста», – заявив керівник Маріупольського офісу БФ «Право на захист» Володимир Олексенко.