Зробити пожертву
Укр / Eng
09.08.22

Повсякденна робота наших моніторів для багатьох може здатися буденністю. Кожного ранку вони починають свій робочий день майже однаково – йдуть туди, де проживають переселенці. Це слово для багатьох з нас стало таким звичним. Але кожного дня монітори зустрічаються з різними людьми, які приїхали з різних куточків України, і в кожного з них своя історія.

Ось і цього разу, під час візиту до місця компактного проживання в Чернівецькій області наша колега, регіональний монітор БФ “Право на захист” Інна Авраменко познайомилися зі Світланою. Жінка з Маріуполя, врятувати своє життя та евакуюватися їй допомогли колеги по роботі. Вони ж знайшли прихисток та забезпечили роботою.

Згодом Світлана змогла евакуювати й своїх батьків. На той час місто вже було окуповане. Дорога виявилася важким випробуванням для літніх людей. Батько Світлани переніс інсульт та не може пересуватися без сторонньої допомоги. Рідні доглядають за ним, але існувала потреба в інвалідному візочку.

Наша колега проконсультувала родину щодо статусу ВПО та оформлення соціальних виплат, а також почала підшукувати такий необхідний для батька Світлани візочок. Після тривалого пошуку, на щастя, на заклик про допомогу відгукнувся ще один благодійний фонд. Відтепер хоча б певна частина проблем родини вирішена!

“Щиро дякуємо БФ «Руки милості» за надання інвалідного візка. Завдяки йому прогулянки на свіжому повітрі для родини Світлани тепер стануть більш комфортними та регулярними”, – зазначила Інна Авраменко.

Ми раді, що маємо друзів та партнерів, які завжди можуть прийти на допомогу. Спільно ми можемо підтримати більшу кількість людей!