Зробити пожертву
Укр / Eng
20.08.19

Історія цієї родини стала для наших колег не просто однією з поточних робочих справ. У листопаді 2018 року в Олександра та Тетяни з Мар’їнки Донецької області народилася довгоочікувана донечка Богданка – батьки чекали на її появу довгих 16 років. На другу добу життя дівчинки лікарі виявили у неї рідкісну патологію. Дитина потребувала негайного хірургічного втручання — їх із мамою терміново доправили до лікарні Дніпра. Попереду на Богдану чекали операції та довготривала реабілітація, тож родина змушена була переїхати до Дніпропетровської області.

Саме тоді наші колеги з Курахового звернулися до нашого ж офісу в Дніпрі — адже сім’ї Олександра та Тетяни на новому місці дуже потрібна була підтримка та допомога. Дніпровська філія нашої організації не залишилася осторонь — колеги робили все можливе, аби хоч якось зарадити в біді. Так, наприкінці 2018 року вони допомогли родині Богдани отримати гроші на реабілітацію доньки в межах тоді ще чинної програми фінансової допомоги. Також колеги знаходили благодійників, розміщували в соціальних мережах інформацію із закликами допомогти, збирали речі, іграшки та все необхідне для дитини.

Зараз операції й реабілітація вже позаду. Але нещодавно Тетяна знову звернулася до БФ «Право на захист» – вже за юридичною допомогою щодо реєстрації дитини за місцем проживання матері. Наша команда допомогла, проте і на цьому спілкування нашої організації з жінкою не припинилися. Так сталося, що цьогоріч Тетяна зустріла свій ювілей у лікарні. Коли про це дізналися співробітники БФ «Право на захист», вони завітали до іменинниці та привітали її зі святом. Адже ця сім’я вже давно стала близькою для наших колег — Тетяна ділиться з ними світлинами та відео з малечею, її досягненнями.

Ми ж у свою чергу бажаємо Тетяні сил, витримки та терпіння, а Богданці рости здоровою та щасливою на радість батькам. І завжди будемо раді допомогти.