Зробити пожертву
Укр / Eng
26.04.18

Представники Курахівського офісу БФ «Право на Захист» Любов Лисенко, Катерина Давидова таІгор Шкляров спільно із спеціалістами Великоновосілківського бюро правової допомоги провели групову юридичну консультацію для внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на обліку у Великоновосілківському районному центрі зайнятості.

Присутні отримали  консультації фахівців щодо правових аспектів працевлаштування, навчання, питань соціального захисту від безробіття.

Також під час заходу були роз’яснені основні права ВПО, розкрито алгоритм дій щодо отримання щомісячної адресної допомоги, оформлення дублікату трудової книжки.

Присутні цікавилися питанням відмови у прийнятті на роботу у зв’язку із відсутністю трудової книжки, особливостями оформлення соціальних виплат, отриманням компенсації за зруйноване житло, призначення пенсії на пільгових умовах.

«Здебільшого ВПО – працездатні люди, які мають труднощі під час прийому на роботу, а також у разі звільнення, особливо якщо підприємство знаходиться на непідконтрольній Уряду України території, – зазначила Любов Лисенкоюрист Курахівького офісу БФ «Право на захист». – Розрахунок трудового стажу, відновлення трудових книжок, оформлення як ФОП і вибір групи спрощеної системи оподаткування, особливості оподаткування – ці та багато інших питань цікавили переселенців. Ми раді, що під час консультації  змогли надати відповіді на питаня, які наразі є дуже важливими для ВПО».