Зробити пожертву
Укр / Eng
22.02.18

Сьогодні на КПВВ «Майорське» спостерігаються величезні черги. Вони викликані тим, що поліція проводить операцію з виявлення нелегальних перевізників та не пропускає транспорт, який надає послуги з перевезення пасажирів до КПВВ «Майорське».

Транспорт перевізників поліція не пускає, а пасажирам пропонує або йти до КПВВ пішки і там ставати у чергу, або їхати у Бахмут, а вже звідти прямувати до КПВВ «Майорське» на автобусі.

Водночас варто зазначити, що, за інформацією Зайцівської ВЦА, ліцензії деяких перевізників, що обслуговують маршрут на КПВВ, прострочені.

«Люди змушені до самого КПВВ йти пішки, а це майже 2 км, – розповідає співробітник Слов’янського офісу БФ «Право на захист» Віталій Кудринський. – Стоянку автотранспорту на під’їзді до КПВВ закрили, а в’їзди засипали камінням. Наразі з боку НКУУТ (неконтрольованої Урядом України території) у черзі на морозі стоїть орієнтовно 400 осіб».

Також, за словами Віталія Кудринського, за 2 км від КПВВ (на ділянці дороги, де чергує поліція) утворилася величезна черга з легкових автомобілів.  До 8 години ранку не пропускали навіть місцевих жителів. Пізніше почали пропускати автомобілі вибірково.

Співробітники ДПСУ коментувати ситуацію відмовляються.[boc_img_gallery fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”5989,5990,5991″]