Зробити пожертву
Укр / Eng
20.02.18

Сьогодні, 20 лютого, під час регулярного моніторингу КПВВ  співробітники Сєвєродонецького офісу БФ «Право на захист» зафіксували на КПВВ «Станиця Луганська» збільшення кількості громадян, які перетинають лінію розмежування.

Протягом усього дня спостерігалася незначна черга. У другій половині дня кількість людей збільшилася, тож на час закриття КПВВ на контрольованій Урядом України території залишилося понад 150 громадян.

На щастя, вже не вперше, Станично-Луганська райдержадміністрація розмістила людей на ніч у залі Районного будинку культури, а працівники ДСНС організували безплатне харчування та гарячий чай. Також забезпечено чергування бригади швидкої медичної допомоги

На жаль, ситуація, коли люди не встигають перетнути КПВВ, не поодинока.

БФ «Право на захист» знову  звертає увагу на те, що КПВВ «Станиця Луганська» не в змозі повною мірою задовольнити потреби місцевого населення щодо перетину лінії зіткнення.

Тож, якщо ви плануєте найближчим часом перетнути зазначене КПВВ, ретельно підготуйтеся та будьте готові до того, що вам може не вдатися перетнути КПВВ за один день.

БФ «Право на захист» вітає зусилля Станично Луганської РДА щодо піклування за особами, які потрапили у пастку на КПВВ, та закликає усі установи та органи проаналізувати причини виникнення таких ситуацій та вжити заходів задля недопущення їх у майбутньому.