Зробити пожертву
Укр / Eng
16.05.18

Монітори БФ «Право на захист» повідомляють, що сьогодні на КПВВ «Мар’їнка» трапилася надзвичайна ситуація: близько 11 години ранку жінка 1953 року народження, яка стояла в черзі на перетин лінії зіткнення через КПВВ, втратила свідомість.

Лікарі із Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Пирогова надали постраждалій першу медичну допомогу та викликали швидку. Через підозру на інсульт швидка, яка прибула із Красногорівки,  терміново госпіталізувала жінку.

Наразі, за словами моніторів, черги з людей, які перетинають лінію зіткнення через КПВВ пішки, майже немає.

Так, станом на 13:00 спостерігалася черга з понад 80 людей з боку КУУТ.
З боку НКУУТ у черзі перебувало орієнтовно 100 людей.
Обидві черги просуваються досить швидко.

БФ «Право на захист» закликає: якщо ви маєте намір найближчим часом здійснити поїздку, заздалегідь подбайте про вміст персональної аптечки. Насамперед покладіть засоби для лікування ваших хронічних захворювань. Якщо страждаєте від серцевої недостатності чи алергії – додайте в аптечку необхідні препарати, які можете безпечно використовувати.

Пам’ятайте, сонячні промені у поєднанні з високою температурою повітря можуть значно погіршити стан здоров’я людей, які мають серцево-судинні захворювання, а також викликати тепловий або сонячний удар.

А ми щиро бажаємо, щоб аптечка не знадобилася ні вам, ні оточуючим!

І знову нагадуємо: якщо комусь стало зле з боку в’їзду на КПВВ, обов’язково сповістить про це співробітників Державної прикордонної служби України (ДПСУ), які знаходяться біля шлагбаума. Вони, використовуючи засоби зв’язку, оперативно викличуть медиків.
Також можна самостійно звернутися до намету ДСНС, де співробітники дадуть вам можливість перепочити, а в той час викличуть бригаду медиків.
Головне, не затягувати із запитом на медичну допомогу: потрібно повідомити співробітникам КПВВ та оточуючим вас у черзі людям про погіршення самопочуття та відвідати модуль медиків якомога швидше.