Зробити пожертву
Укр / Eng
27.10.16

Як повідомляють співробітники Слов’янского офісу БФ «Право на захист», КПВВ “Майорськ” зранку 27 жовтня зачинений через обстріли.

Станом на 12:00 на автостанції Бахмута, звідки зазвичай прямують автобуси на КПВВ “Майорськ”, залишалися близько 150 людей, які планували їхати на КПВВ. Більшість із них провели декілька годин, чекаючи на вулиці біля автовокзалу. Надворі холодно та вітряно, але люди не йдуть у будівлю автовокзалу, бо не полишають надії дочекатися автобусу та бояться втратити місце у черзі на нього. До того часу люди вже змерзли та були стомлені невідомістю. Більшість людей проживає не у Бахмуті, тож для них гостро стоїть питання розміщення на ніч, у разі, якщо сьогодні вони не зможуть дістатися до місця призначення.

На автостанції з’явились декілька водіїв з приватними авто, які повідомили, що сьогодні автобуси на КПВВ “Майорськ” ходити не будуть, і запропонували доїхати до КПВВ “Мар’їнка” за 350 грн. У більшості людей, які застрягли на автостанції, таких грошей нема, а деякі з них вже заплатили за квиток до КПВВ “Майорськ”. Частина людей повідомила про намір їхати автобусом до Курахового, а звідти – на КПВВ “Мар’їнка”.

Згодом представник Бахмутської міськради повідомив, що сьогодні КПВВ “Майорськ” працювати не буде.

На автостанцію прибули представники Premiere Urgence, які забезпечують людей гарячим чаєм.

Люди поки що не розходяться – думають що робити, як добиратися до пунктів призначенні, де ночувати.

За словами представника міськради, ті, які застрягли на автостанції та потребують розміщення на ніч, можуть звернутися на залізничний вокзал, на транзитний центр вул. Чайковського, 1а.

Міська влада на прохання представників БФ «Право на захист» сповістила поліцію про необхідність патрулювання автовокзалу, попередила міські лікарні про можливість звернення до них великої кількості людей, більшість із яких – люди похилого віку.[boc_img_gallery fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”4192,4191,4190″]