Зробити пожертву
Укр / Eng
01.08.18

Щоби обстоювати свої громадянські права, внутрішньо переміщені особи (ВПО) мають бути добре поінформованими. Олексій Капінус, юрист, і Олена Пазенко, монітор Дніпровського офісу БФ «Право на захист» провели інформаційну сесію для ВПО, що мешкають у модульному містечку м. Нікополя (Дніпропетровська область).

У зустрічі взяли участь 47 осіб. Із ними розглянули загальні питання щодо призупинених пенсійних виплат, оформлення статусу дитини, постраждалої внаслідок бойових дій, змін у законодавстві та інші теми, які турбують переселенців. Крім того, провели низку індивідуальних консультацій.

«ВПО продовжують прибувати до модульного містечка. Хтось переміщується вперше, втративши останню надію, залишає рідну домівку на неконтрольованих Урядом України територіях. Є й такі, як, наприклад, багатодітна родина, що спробувала повернутися до покинутої оселі. Проте, вони не змогли перебувати поблизу лінії зіткнення і, дбаючи про безпеку дітей, знову повернулися до Нікополя. Скільки людей — стільки доль, зруйнованих конфліктом. І в кожного має бути право на захист!», — розповідає Олексій Капінус.[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”6416,6417″]