Зробити пожертву
Укр / Eng
22.06.18

В рамках другого Конкурсу малих грантів проекту “Підвищення спроможності груп внутрішньо переміщених осіб”, що впроваджується “БФ “Право на захист”  за підтримки Національного фонду сприяння демократії (NED), були визначені організації переможці та зараз триває процес погодження та підписання угод.

Так, сьогодні, 22 червня 2018 р., офіційно розпочалася співпраця вже з  четвертою організацією-грантером: ГО “Новий імпульс”, м. Слов’янськ.

Нагадаємо, що на вихідних, 16-17 червня,  у м. Дніпро пройшов тренінг з управління проектами, де майбутні грантери обговорили життєвий цикл проекту, підсилили свої знання та навички у питаннях визначення потреб цільових аудиторій, ролі партнерів, використання технологій управління комунікацією, оцінили важливість моніторингу та оцінки, та ще багато корисних речей. Завдяки тренінгу учасники мали змогу доопрацювати свої проектні пропозиції та спланувати наступні кроки впровадження.

На сьогодні в рамках проекту були підписані угоди з 4 партнерськими командами, виконавцями проектів:

–        ГО “ЖІНОЧА СОТНЯ М.КРИВИЙ РІГ” та партнером проекту ГО “Об’єднання переселенців України в м.Кам’янець-Подільський”;

–        ГО “Донбаська ініціатива “Міст”, м.Запоріжжя, та партнером проекту ГО “Альянс нових мелітопольців”;

–        БФ “Турбота”, м.Павлоград, та партнерами проекту ГО “Центр інноваційного розвитку “Персона” і Павлоградським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

–        ГО “Новий імпульс”, м.Слов’янськ. та партнером проекту БО “БФ “Слов’янське серце”.

Ще триває процес підготовки до підписання угоди з 5м переможцем Конкурсу, адже через зміну складу виконавців проектної пропозиції “Група психологічної взаємопідтримки для внутрішньо переміщених осіб” від ГО “Всеукраїнська Асоціація “Активне громадське мислення”, Конкурсна комісії рекомендувала взяти до фінансування наступний за рейтингом оцінки проект, рекомендувавши його доопрацювати (доопрацювання – уточнення деяких моментів за проектом,  а також зміни, що суттєво не вплинуть на хід проекту та його виконавців).

Даний Конкурс націлено на посилення спроможностей громадянського суспільства та розвиток партнерства у впровадженні проектів, що працюють над розв’язанням проблем внутрішньо переміщених осіб і приймаючих громад.  Важливою складовою діяльності буде надання навчального та консультаційного супроводу грантерам під час впровадження партнерських проектів.[boc_img_gallery columns=”2″ image_ids=”7737,7738″]