Зробити пожертву
Укр / Eng
09.11.18

Триває реконструкція КПВВ «Новотроїцьке»: наразі основні сили спрямовано на облаштування залів очікування на обидвох напрямках. Зокрема, здійснено накриття секцій навісу на виїзному напрямку, йде облаштування залів очікування для пішоходів.

«КПВВ «Новотроїцьке» функціонує безперебійно, хоча відмічається певне ускладнення руху, – вказала Валерія Карпиленко, помічник начальника Донецького прикордонного загону, начальник прес-служби. – Ми просимо з розумінням ставитися до даних обставин, адже реконструкція спрямована саме на поліпшення умов для цивільних громадян, що перетинають rонтрольний пункт в’їзду-виїзду».

Прикордонники закликають громадян обов’язково звертати увагу на вказівки щодо пересувань по території КПВВ, адже напрямки руху змінюються внаслідок проведення монтажних робіт та перенесення модулів для проведення контрольних операцій.

Також розпочалася реконструкція КПВВ «Гнутове»: проводяться роботи над дорожніми шляхами через контрольний пункт.

Так, було проведено роботи щодо демонтажу електричної опори та переносу модуля паспортного контролю на виїзному напрямку. Рух транспортних засобів через дане КПВВ не є ускладненим, черги внаслідок проведення реконструкції не створюються.

Водночас, за словами Валерії Карпиленко,  на КПВВ знову фіксуються спроби громадян перетнути лінію розмежування із порушенням чинного законодавства.

«Цього тижня громадянином України, який прямував з Маріуполя до Харцизька через КПВВ «Новотроїцьке», було здійснено спробу надати прикордоннику неправомірну винагороду у розмірі 400 грн за прискорене проходження паспортного контролю, – розповіла Валерія Карпиленко. – По цьому факту направлено повідомлення до Національної поліції».

Донецький прикордонний загін зі складу Об’єднаних вважає за необхідне нагадати: перетин контрольних пунктів в’їзду-виїзду не передбачає фінансової винагороди, а пропозиція надання військовослужбовцю неправомірної винагороди призводить до кримінальної відповідальності.

У разі виникнення запитань щодо дій прикордонників, будь ласка, звертайтеся на телефон довіри ДПСУ: (044) 527 6363

Фото надані Донецьким прикордонним загоном[boc_img_gallery columns=”4″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”6791,6809,6810,6811″]