Зробити пожертву
Укр / Eng
14.12.18

Триває реконструкція КПВВ поблизу Маріуполя задля покращення умов для громадян, що перетинають лінію розмежування.

Так наразі на контрольному пункті в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» встановлено тенти на пішохідному напрямку (вибуття), триває робота над встановленням металевих конструкцій для поглибленого огляду.

Напередодні на КПВВ «Гнутове» було становлено 2 модулі на виїзному напрямку та переміщено бетонні блоки.

Погода на сході України наразі не надто сприяє безпечності руху: густий туман і дощі, що погіршує видимість для водіїв, а, отже, з огляду також на і реконструкцію, що триває на обидвох КПВВ, прикордонники рекомендують цивільним особам бути якомога пильнішими за кермом.

«Учора, 13 грудня, рішенням командування ООС вкотре було продовжено роботу контрольного пункту в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» для забезпечення безпеки громадян, що прибули з тимчасово окупованої території України орієнтовно о 17 годині, тобто після закінчення встановленого графіку пропускних операцій, – розповіла Валерія Карпиленко, помічник начальника Донецького прикордонного загону, начальник прес-служби. –  Провокаційні дії своєї мети не досягли. Понад 100 осіб та 37 автомобілів було оформлено встановленим порядком та пропущено на контрольовану  територію».

Військові юристи Донецького прикордонного загону також проводять роботу з цивільним населенням. Цього разу – бесіда зі старшокласниками відносно понять «ТОТУ», «лінія розмежування» та ін. Юрисконсульт групи правового забезпечення Донецького прикордонного загону лейтенант Кирило Савченко провів для старшокласників м. Маріуполь лекцію щодо важливості розуміння небезпек, що чатують на дітей. Так, школярам, які мешкають поблизу лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил, нагадали про поняття лінії розмежування між контрольованою територією і ТОТУ, про небезпеку подорожей без дорослих на далекі відстані не пристосованими для цього дорожніми коридорами (через поле, лісопосадки та т.ін.).

«Подібні випадки, коли діти могли потрапити до бойовиків або натрапити на заміновані території, попереджали у минулому році військовослужбовці Донецького прикордонного загону, виявляючи неповнолітніх подорожуючих, які намагалися пройти в обхід КПВВ полем, не помічаючи табличок «заміновано», – зазначив Кирило Савченко.[boc_img_gallery fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”6964,7007,7008″]