Зробити пожертву
Укр / Eng
23.11.18

На Донеччині триває реконструкція контрольних пунктів в’їзду-виїзду (КПВВ). Зокрема, на КПВВ «Новотроїцьке» вже здійснили роботи щодо облаштування смуг руху для пішоходів, розпочали монтувати накриття. На КПВВ «Гнутове» проводять роботи з оформлення смуг руху для пішоходів, монтують зал очікування. Роботи на контрольних пунктах тривають у щоденному режимі, аби вони якомога швидше стали комфортнішими для осіб, що перетинають лінію зіткнення в районі проведення Операції об’єднаних сил.

Підполковник Станіслав Керод, комендант оперативної бойової прикордонної комендатури «Сартана», розповідає: «В районі КПВВ «Гнутове» ситуація залишається напруженою, проте цілком контрольованою. Найчастіше представники незаконних збройних формувань ведуть обстріли по позиціях Об’єднаних сил безпосередньо біля дорожнього коридору та КПВВ. Саме тому прикордонники облаштували контрольний пункт надійними укриттями, де, у разі небезпеки, перебувають цивільні особи та військовослужбовці, що несуть службу на КПВВ».

Він зазначає, що прикордонні наряди передусім діють в інтересах захисту життя і здоров’я людей, тож звертається до тих, хто перетинає лінію зіткнення, з проханням у випадку раптового загострення безпекової ситуації біля КПВВ не панікувати й чітко виконувати вказівки прикордонників: «Під час останнього обстрілу території КПВВ «Гнутове» з боку незаконних збройних формувань саме завдяки злагодженим та своєчасним діям прикордонників зі складу Об’єднаних сил, цивільні особи, що перебували в КПВВ, були оперативно cпрямовані до укриття й жертв вдалося уникнути».

Зараз темніє набагато раніше, тож за бажання перетнути лінію зіткнення прикордонники рекомендують намагатися виїжджати до КПВВ заздалегідь. Водночас просять слідкувати за інформацією на офіційній сторінці та довіряти перевіреним джерелам інформації.

Станіслав Керод наголошує: «У випадку отримання повідомлення про небезпеку в районі того чи іншого контрольного пункту не намагайтеся його перетнути, ризикуючи власним життям і здоров’ям».

Фото надані Донецьким прикордонним загоном[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”6829,6875″]