Задля посилення спроможності громад до ризиків техногенних та екологічних катастроф, а також для практичного сприяння процесам відбудови, реконструкції та відновлення громад БФ “Право на захист” розробив Методичні матеріали щодо розроблення програм комплексного відновлення території громад.
ЩОБ ОТРИМАТИ ДОСТУП, ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ ЗА ПОСИЛАННЯМ (ТИСНІТЬ ТУТ).
В межах проєкту «Зменшення вразливості до ризиків катастроф в Україні», який реалізується за підтримки Європейського Союзу, експертна команда “Право на захист” підготувала матеріали, які допоможуть громадам у складанні власних Програм відновлення території.
Зокрема спеціалісти Фонду розробили Методичні рекомендації щодо розроблення програми комплексного відновлення території громад. Документ містить: покрокові рекомендації щодо складання планів відновлення і спирається на попередньо проведену дослідницьку роботу з аналізу місцевих стратегічних документів зі зменшення ризиків лих щодо їхньої відповідності як національним, регіональним документам, так і Сендайській рамковій програмі зі зниження ризику катастроф. Особлива увага приділена відбудові за принципом “краще, ніж було”.
Автором документа готується до запису вебінар “Програма комплексного відновлення території громад: покроковий алгоритм та практичні підказки”, який міститиме практичні рекомендації, фахові поради та відповіді на актуальні питання.
Ця інформація буде корисною:
- головам громад, старостам, заступникам, працівникам виконавчих органів громад;
- працівникам ОДА (на час війни – військові адміністрації), які погоджують програми відновлення (департаменти з екології та природних ресурсів, цивільного захисту, громадського здоров’я, архітектури та містобудування тощо);
- територіальним представництвам державних органів влади: управлінню водного господарства, лісового-мисливського господарства, ДСНС, центрам громадського здоров’я тощо;
- громадськості – фізичним та юридичним особам, які проживають та/або здійснюють діяльність в межах ТГ, чи планують її здійснювати, та на яких програма відновлення матиме вплив.
Додатково до Вашої уваги пропонуємо аналітичні матеріали стосовно сталого відновлення України через призму Сендайської рамкової програми й принципу “відбудувати краще, ніж було”.
Проєкт «Зменшення вразливості до ризиків катастроф в Україні (Фаза ІІ)» реалізується БФ “Право на захист” в рамках Консорціуму зменшення ризику (ЗР) за підтримки Європейського Союзу через його Департамент цивільного захисту і гуманітарної допомоги (ЕСНО).
RiskReduction #Resilience #PreparePreventProtect #3PConsortium #ACTED #ECHO EU Civil Protection & Humanitarian