Зробити пожертву
Укр / Eng
26.09.17

Родина К. мешкає у селі Гранітне Волноваського району, що розташоване на лінії розмежування. Будинок, у якому мешкає подружжя з донькою, постраждав від вибухової хвилі: побиті вікна, розбито шифер та зруйновано одну зі стін. Під час одного з обстрілів осколок поранив чоловіка у руку.

На жаль, у дружини та дочки також є проблеми зі здоров’ям. Дружина має інвалідність – її руки дуже погано функціонують, а дочка страждає від гострого болю через каміння, що утворилося у нирках. На обстеження та лікування грошей просто немає.

Для того, щоб хоч якось вижити, родина самостійно пече хліб у старій  духовці, яка вже покрита іржею.

«До того ж нещодавно вийшов із ладу насос для води, – розповідає чоловік, – а купити новий ми не маємо можливості. Як у нас зараз з водою? Просимо її у сусідів та збираємо дощову воду».

Співробітники Маріупольського офісу БФ «Право на захист» Лукашова Сніжана та Воробйова Тетяна  нещодавно навістили родину і передали новий насос для води та електричну піч. Крім того, дівчині було оплачене УЗД обстеження у приватній клініці м. Маріуполя.

Ми сподіваємося, що передані речі значно полегшать життя родини, а проведене обстеження допоможе лікарям підібрати ефективне лікування для дочки.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”5129,5156″]