Зробити пожертву
Укр / Eng
06.07.16

«Реальна робота за хороші гроші!» – під таким девізом пройшов ярмарок вакансій, організований Харківським обласним центром зайнятості.

Підібрати високооплачувану роботу на ярмарку могли як безробітні харків’яни, так і внутрішньо переміщені особи, а також демобілізовані учасники АТО: 30 роботодавців пропонували понад 250 вакансій. Персонал шукали державні і комунальні підприємства, ІТ-компанії і банківські установи. Серед пропозицій роботи були вакансії інженерів-конструкторів, економістів, менеджерів, керівників магазинів, технологів та ін. Пропонувалася робота комірників, трактористів, електромонтерів, швачок, кухарів, перукарів, водіїв, продавців, слюсарів, фрезерувальників. Також Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості запропонував послуги з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Крім того, відвідувачі отримували консультації фахівців про порядок реєстрації у центрі зайнятості та соціального захисту від безробіття, з правових аспектів працевлаштування, навчання.

БФ «Право на захист», соціальний партнер Харківського обласного центру зайнятості, в рамках заходу проводив консультації внутрішньо переміщених осіб.

«Велика частина ВПО – працездатні люди, які мають труднощі при прийомі на роботу, а також при звільненні, особливо якщо підприємство знаходиться на непідконтрольною території, – зазначив Руслан Беретелі, юрист Харківського офісу проекту «Адвокація та правова допомога внутрішньо переміщеним особам», який реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR). – Розрахунок трудового стажу, відновлення трудових книжок, оформлення як ФОП і вибір групи спрощеної системи оподаткування, особливості оподаткування – ці та багато інших питань цікавили як переселенців, так і організації, які працюють з ВПО. Ми раді, що під час ярмарку змогли не тільки надати консультації, але й домовилися з рядом харківських вузів про проведення групових правових сесій для студентів-переселенців, а також досягли домовленості з кількома відділами міського центру зайнятості про консультування їх співробітників ».

БФ «Право на захист» висловлює подяку співробітнику Харківського обласного центру зайнятості Наталії Петрівні Пахучій за допомогу в організації консультацій під час проведення ярмарку вакансій.

Щодня Наталія Петрівна активно співпрацює з громадськими організаціями, вона розуміє проблеми, з якими стикаються переселенці і, співпереживаючи, робить все можливе у пошуку гідної роботи для ВПО.[/vc_column_text]

[/vc_column_text]