Зробити пожертву
Укр / Eng
18.01.19

17 січня команда слов’янського офісу БФ «Право на захист»: монітори Анастасія Єгорова й Ельвіра Ставінова разом із тім-лідером Володимиром Ореховим здійснили візит до мешканців селищ Травневе та Гладосове.

«Ці населені пункти розташовані безпосередньо на лінії зіткнення, тож проїзд до них обмежений, – розповідає Володимир Орехов. – У селищах відсутні будь-які інфраструктурні об’єкти. Соціальний автобус ходить до м. Бахмута двічі тиждень. Наявні проблеми з водопостачанням, підвезення питної води здійснюється один раз на тиждень. Проблеми також є в доступі до медичних послуг: швидка допомога та лікар до людей не виїжджають, а медичний працівник із смт Новолуганське здійснює прийом громадян в Травневому лише двічі на тиждень».

Під час моніторингового візиту мешканці  селищ зверталися до моніторів БФ «Право на захист» за отриманням консультацій із найактуальніших питань: отримання адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам, погашення заборгованості з пенсій та інших питань, пов’язаних із конфліктом.