Зробити пожертву
Укр / Eng
25.10.16

Дідусь з подивом роздивляється тонометр, що озвучує дані, та годинник, що озвучує час. Такі, здавалося б, звичайні речі його дійсно здивували і розчулили.

У Сєвєродонецьк дідусь переїхав з села Петрівське Сатробішевського району Донецької області. Рідну оселю він покинув через нескінченні обстріли.

Тепер чоловік живе у квартирі сам. Незважаючи на інвалідність по зору, він самостійно пересувається по оселі і сам себе обслуговує.

У свої 88 років дідусь має підвищений тиск і майже нічого не бачить, тож не може роздивитися ні показники тиску на тонометрі, ні час, щоб  своєчасно прийняти ліки. Купити самостійно необхідні прилади він не має можливості, бо майже всю пенсію і адресну допомогу витрачає на ліки.

«Сподіваємося, що передані тонометр і годинник допоможуть  дідусеві підтримувати здоров’я і своєчасно приймати ліки», – зазначили співробітники Сєвєродонецького офісу БФ «Право на захист».

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПЛ», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.