Зробити пожертву
Укр / Eng
27.03.23

Подбати про себе варто вже сьогодні.

Саме БФ “Право на захист” розпочав серію тренінгів для вимушених переселенців у місцях компактного проживання в Черкаському регіоні. Це тренінги широкої тематики – щодо безпеки (пожежної в побуті та мінної), працевлаштування, психологічної стійкості та юридичної грамотності. У планах є і проведення творчих уроків.

«Ми хочемо, аби люди інтегрувались в громади, які їх приймають, якомога швидше, та брали активну участь в ухваленні важливих рішень, – коментує регіональний координатор Віталій Радченко, – для цього їм потрібно бути ресурсними, активними, юридично та фінансово грамотними. Саме на підвищення таких навичок й направлені організовані нами навчання».

Перший захід, а саме – тренінг з пожежної безпеки в побуті, провели у місті Городище, на базі МКП, де проживає пів сотні переселенців. Там рятувальники не лише нагадали про правила, що рятують життя, а й поділились оновленою інформацією щодо важливих номерів. Також обговорили штрафи за неправдиве інформування служб.

Наприкінці заходу на присутніх діток чекав сюрприз – пожежний автомобіль на вулиці. Діти приміряли каски, знайомилися з рятувальною технікою та обладнанням вогнеборців. А також із захопленням слухали розповіді про діяльність служби.

Тренінги проходять за підтримки нашого партнера УВКБ ООН .