Зробити пожертву
Укр / Eng
12.07.18

Представники БФ «Право на захист» провели групову юридичну консультацію для внутрішньо переміщених осіб, мешканців селища Чигарі. Питання визначення в судовому порядку права власності та відшкодування матеріальної шкоди, завданої терористичним актом під час проведення АТО, були ключовими.

Переселенцям розповіли про необхідні документи, які встановлюють право власності, порядок вступу в спадщину за Законом та заповітом, порядок звернення до суду для отримання компенсації за зруйноване житло.

Також представники БФ «Право на захист» розглянули обставини приватних ситуацій кожного з учасників, дехто з них вже має акт про пошкодження або руйнування житла і внесений в чергу на отримання квартири. Адвокат Катерина Демченко розповіла: «Спілкуючись із переселенцями, ми почули різні історії. Наприклад, до нас звернулися люди, що не вступили у спадщину, але були зареєстровані та проживали разом зі спадкодавцем на час відкриття спадщини. Ми розглянули документи і запропонували переселенцям звернутися до нотаріуса для отримання спадкової справи на право власності житлового приміщення».