Зробити пожертву
Укр / Eng
03.07.18

Попасна, невелике містечко, розташоване в безпосередній близькості до лінії зіткнення, від самого початку конфлікту потерпає від обстрілів. Кілька років тому тут мешкало 22 тисячі осіб, зараз лишилося лише 4 тисячі. Більшість із них потребують постійної підтримки та допомоги як матеріальної, так і юридичної.

Нещодавно Олена Грекова, керівник Сєвєродонецького офісу БФ «Право на захист», адвокат Алла Скворцова, юристи Ярослав Авраменко і Владислав Луценко провели для місцевих мешканців групову юридичну консультацію.

«Багато будівель у Донецькій та Луганській областях зруйновано в результаті обстрілів. Часто люди мали полишити домівку, не встигаючи забрати навіть документи. Ті, хто не змогли домовитися з родичами та знайомими про прихисток і не знайшли тимчасових помешкань, живуть у дуже скрутних умовах, не знаючи, як отримати допомогу від держави. Відтак наше завдання – підтримати їх і допомогти з оформленням потрібних документів. Тож під час заходу ми відповіли учасникам на найпроблемніші запитання: як оформлювати субсидії на комунальні послуги, поновлювати документи та пенсійні виплати тощо», – розповіла Олена Грекова.

До консультації долучилися представники польового офісу Агентства ООН у справах біженців у Сєвєродонецьку:  спеціаліст із захисту прав Олександра Литвиненко та голова польового офісу Іван Салєєв, а також делегація політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.