Зробити пожертву
Укр / Eng

В Артемівську Донецької області пройшов фестиваль ігор для підлітків, в якому взяли участь десять команд усіх середніх спеціальних і вищих учбових закладів міста.

У перший день фестивалю студенти музичного і медичного училища, залізничного коледжу та індустріального технікуму, а також школярі грали в ” Мафію” і ” Дженгу”. У змаганнях брали участь хлопці у віці від 10 до 17 років, а також викладачі.

У командах, які були сформовані за допомогою жеребкування, студенти познайомилися, розповівши, звідки вони і чим займаються, написали свої імена на бейджиках.

Під час проведення фестивалю було помітно, як поступово молодь розкріпачувалася, активно включалася в обговорення. У спонтанно об’єднаних колективах з’явилися нові лідери. Через півгодини після початку фестивалю самі учасники запропонували удосконалити процес, стали об’єднуватися у великі колективи для проведення масового туру в ” Мафію”. Захоплююче проходили змагання в ” Дженгу”, де студенти показали себе справжніми конструкторами: рекордсменом гри (вежа в 27 поверхів!) стала звідна команда індустріального технікуму і музичного училища.

Другий день фестивалю був присвячений іграм в ” Монополію” і ” Твистер” і також викликав захват у хлопців, які прийшли на захід.

Представники команд запитували, чи можна їм бути присутнім на наступному турі, хоч би глядачами, адже вони дуже хочуть отримати досвід організації різних ігор для того, щоб залучати своїх однолітків.

“Це настільки класно, що нам не хотілося розходитися! Ми отримали набори ігор у подарунок і вже домовилися, що після сесії проводитимемо змагання в гуртожитку”, – поділився планами студент залізничного коледжу Микола Донцов.

Захід був ініційований активістами общини внутрішньо переміщених осіб, що мешкають в Артемівську, і підтримано проектом “Адвокация і правова допомога внутрішньо переміщеним особам в Україні”, який реалізується Данською радою у справах біженців в партнерстві зі ВБФ “Право на захист” і за підтримки Агентства ООН у справах біженців.