Зробити пожертву
Укр / Eng

У Харкові організували літературні вечори для літніх людей. Слухаючи і виконуючи пісні і вірші, учасники клубу не лише торкаються до мистецтва Эвтерпы, але і спілкуються один з одним, набувають нових друзів. За концертно-поетичною частиною, як правило, слідує чаювання в затишній обстановці.

“Ми організували літературні вечори для того, щоб пенсіонери-переселенці почували себе в місті комфортніше. А також, щоб показати, що вони не чужі у Харкові і завжди можуть розраховувати на підтримку, – розповіла Любов Бутенко, керівник регіонального офісу проекту “Адвокация і правова допомога внутрішньо переміщеним особам в Україні” в Харківській області. – Вже перший літературний вечір показав, що учасники стали спілкуватися один з одним відкритіший і упевнено”.

Усі учасники літературних зустрічей отримали в подарунок збірки народних пісень і томики віршів класиків. Ці книги допоможуть учасникам клубу розширювати свій репертуар.

Тепер у людей літнього віку з’явилося місце, де вони можуть спілкуватися і проводити час разом. Адже за читанням віршів вони відволікаються від особистих проблем і діляться своїми історіями і життєвим досвідом з новими друзями. Беручи участь в таких зустрічах, літні переселенці почувають себе частиною приймаючого співтовариства.

Ініціаторами літературних вечорів стали активні переселенці, що мешкають у Харкові. Їх ідея була підтримана проектом “Адвокация і правова допомога внутрішньо переміщеним особам”, який реалізовується ВБФ “Право на захист” і Данською Радою у справах біженців при фінансовій підтримці Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні.