Зробити пожертву
Укр / Eng
22.12.22

✅ Програма від УВКБ ООН

Раді повідомити, що з 9 січня 2023 року пункти збору даних БФ “Право на захист” відновили реєстрацію в кількох областях, а незабаром ми повідомимо про відновлення роботи ще в декількох регіонах!

Програма орієнтована на вразливі категорії осіб з числа ВПО, постраждалих від військових дій та тих, хто повернувся до свого постійного місця проживання в певних регіонах.

❗️ Рекомендуємо уважно ознайомитись із умовами на нашому сайті: https://bit.ly/3Tgnpx5

❗️ АДРЕСИ ПУНКТІВ ЗБОРУ ДАНИХ ТАКОЖ ВКАЗАНІ ЗА ПОСИЛАННЯМ.

Поставити питання щодо умов надання допомоги ви можете в телеграм-каналі https://t.me/IDPhelp

📞 Гаряча лінія УВКБ ООН: 0 800 307 711 (будні 09:00-18:00)

Що робити, якщо я реєструвався більше, ніж 2 місяці тому та не отримав виплат від УВКБ ООН?

Якщо у вас є питання щодо грошових виплат або ви зареєструвалися понад 2 місяці тому і ще їх не отримали, зверніться, будь ласка, на гарячу лінію УВКБ ООН за номером: 0 800 307 711 для перевірки вашої заявки на коректність введених даних.

Кожна з тих заявок, що залишилися у стані очікування виплат, розглядається окремо. Фахівці УВКБ ООН шукають причину затримки (зазвичай, це проблеми з карткою, з надавачем фінансовим послуг, з транзакцією тощо) та намагаються її розв’язати індивідуально.

❗️ Благодійний фонд “Право на захист” безпосередньо виплати не надає, тому ми не можемо проконсультувати, коли саме ви їх отримаєте.

Також нагадуємо, що наші фахівці, які обробляють заявки з помилками (там, де неправильно введені або зазначені дані), можуть за потреби дзвонити вам для уточнення інформації. При цьому фахівець має представитись, зазначити правильно номер вашої заявки та дату реєстрації, щоб ви могли упевнитись, що вам дзвонить не шахрай. Також зауважимо, наші спеціалісти НІКОЛИ, ні за яких обставин не будуть вимагати від вас назвати CVV-код (тризначний код на зворотній стороні картки). Якщо у вас просять такі дані (у тому числі і ввести їх за посиланням!), це шахраї! Будьте обережні!

Основний інформаційний телеграм-канал https://t.me/IDPhelp продовжує надавати консультації.