Зробити пожертву
Укр / Eng
03.08.22

У Зальцбурзі відбувся Salzburg Global Seminar, що зібрав лідерів українського громадянського суспільства разом з політиками, агенціями розвитку та ін. Наш фонд на ньому представляла Наталія Проскуренко – координаторка проєкту з посиленню стійкості та миробудування в Україні.

Зустріч пройшла в замку Леопольдскрон, що був притулком для українців-біженців у лютому та березні. Він став майданчиком для вироблення стратегії та розгляду варіантів підтримки українців в умовах невизначеного та складного майбутнього. Семінар мав на меті допомогти українському громадянському суспільству підтримувати зв’язки та співпрацю.

Протягом тижня учасники глобального семінару збиралися разом, щоб спільно створити «Зальцбурзьку заяву». Заява сформована для привернення уваги політиків і впливових людей до ключових питань і має виступати інструментом адвокації для груп, які лобіюють зміни у своєму конкретному контексті.

Наша Наталія Проскуренко брала участь у робочих групах, де обговорювалось питання повернення та реінтеграції біженців та переміщених осіб:

«Наразі, захищаючи нашу Україну від навали росії, дуже важливо бути згуртованими та допомагати один одному, створювати можливості для діалогу на різних рівнях суспільства, щоб створити спільне бачення мирного та кращого майбутнього, працювати з різними соціальними наративами та формувати інклюзивну українську ідентичність». 

З текстом заяви ви можете ознайомитися тут.