Зробити пожертву
Укр / Eng
14.11.18
Нещодавно представники львівського офісу БФ «Право на Захист» відвідали соціальне підприємство «Рукомисли». Метою зустрічі було інформування колективу підприємства про програму надання первинної та вторинної правової допомоги, що реалізує БФ «Право на Захист».

Соціальне підприємство «Рукомисли» було засновано в 2014 році як проект, покликаний допомогти жертвам торгівлі людьми. Одразу після початку військового конфлікту «Рукомисли» змінили свій профіль та почали активно приймати на роботу вимушених переселенців. За чотири роки «Рукомисли» випустили кілька десятків ВПО, яким заняття творчістю допомогло адаптуватися після переселення. 

«Ми надаємо можливість безкоштовно пройти курси з хендмейд: валяння, батіку (розпису по тканині) та художньої обробки деревини, – розповідає керівник «Рукомислів», Наталя Мякушко. – Працевлаштування офіційне, а набуті при навчанні та роботі навички допомогають багатьом переселенцям заснувати в подальшому свою власну справу. Поки що прибуток від такої роботи не може задовольнити матеріальні потреби наших робітників повністю. Це скоріше додатковий дохід, арт-терапія, соціалізація та інтеграція на новому місці.»

 За словами монітора  львівського офісу БФ «Право на Захист», Дениса Мацоли, представники  організацій домовились про проведення спільних заходів по підвищенню рівня правової грамотності переселенців. Впевнені, що наша співпраця виявиться плідною, а майбутні заходи – корисними для тих, хто починає нове життя на новому місці.