Зробити пожертву
Укр / Eng
20.06.17

19 червня, працівниками Сватівського бюро правової допомоги Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, спільно з представниками БФ «Право на захист» було проведено виїзне спільне консультування громадян з правових питань, які мешкають на території Верхньодуванської та Оборотнівської сільських рад Сватівського району Луганської області.
Консультування відбувалось в приміщеннях сільських рад.

Під час виїзду до пунктів мобільного консультування звернулося 10 осіб з питань спадкового права, житлового права, трудового права, земельних правовідносин, питань отримання субсидій, перерахунку та призначення соціальних виплат. Всі особи отримали кваліфіковані юридичні консультації з проблемних питань.

Крім того, під час консультування всім особам, які відвідали мобільний консультаційний пункт був доведений порядок надання правової допомоги, інформація стосовно розширення кола осіб, які із внесенням змін до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, та розповсюджено буклети «Бюро правової допомоги» з відомостями про місцезнаходження Сватівського бюро правової допомоги.