Зробити пожертву
Укр / Eng
11.08.16

10 серпня у Запоріжжі спеціалісти БФ «Право на Захист» – юрист Сергій Щеголь та монітор Сергій Чечель – разом із радницями Мінсоцполітики з питань ВПО в Запорізькій області – Анастасією Перепелицею та Ганною Дворною – провели групову юридичну консультацію для переселенців.

Зокрема, переселенців, які мешкають у місці компактного проживання (МКП), турбують питання оплати комунальних послуг, а саме: механізм формування тарифів за комунальні послуги, можливість розміщення лічильників газу, водо- та електропостачання на цілий поверх на якому мешкають переселенці.

Спеціалісти БФ «Право на Захист відповіли на запитання та пояснили, що робити ВПО для вирішення означених проблем. Радниці Міністерства соціальної політики приєдналися до роз’яснювальної роботи» та закликали ВПО згуртовуватися для загальної мети.

Було прийняте рішення, що за результатами групової консультації юристом БФ «Право на Захист» буде підготовлено запити щодо можливості встановлення зазначених лічильників в гуртожитках, також буде підготовлено колективне звернення до дирекції КП «Основаніє» та до запорізького міського голови, щодо можливості надання ВПО квитанції про сплату комунальних послуг із “прозорими” тарифами.