Зробити пожертву
Укр / Eng
31.05.16

Дар’я Дмитренко і Віра Туру, співробітники Харківського офісу проекту «Адвокація та правова допомога внутрішньо переміщеним особам», який реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців, провели групову правову сесію з внутрішньо переміщеними особами і представниками держорганів Печенізького району.

Начальники Управління праці та соціального захисту населення та Пенсійного фонду, а також директор Центру зайнятості Печенізького району взяли активну участь в обговоренні проблеми неможливості оформлення виплат адресної допомоги, соціальних виплат та пенсій за довідками ВПО, на яких немає штампів міграційної служби.

За інформацією УПСЗН, з цією проблемою зіткнулися близько 100 ВПО, які проживають у Печенізькому районі. Багато з них вже протягом декількох місяців позбавлені засобів до існування.

Нагадаємо, з 4 квітня 2016 року органи ДМС позбавлені повноважень ставити на довідках ВПО штампи про реєстрацію місця перебування. Але при цьому, відділи реєстрації при органах місцевого самоврядування, які вже отримали нові штампи, ставити їх на довідках ВПО не поспішають.[/vc_column_text]

[/vc_column_text]