Зробити пожертву
Укр / Eng
22.07.16

Співробітники Харківського офісу БФ «Право на захист» Віра Туру і Ольга Січкар в рамках проекту «Адвокація та правова допомога внутрішньо переміщеним особам», який реалізується за підтримки Агентства ООН у справах біженців, разом з місцевою активісткою і засновницею БФ «Благовіст-Валки» Інною Гаврилюк за сприяння голови районної ради провели групову правову консультацію з внутрішньо переміщеними особами Валківського району Харківської області.

Підчас правової сесії правозахисники підняли найголовніші питання, які хвилюють переселенців: відновлення виплат адресної допомоги, соціальних виплат та пенсій за довідками ВПО, отримання довідки ВПО для неповнолітніх переселенців, передумови заміни довідки, процес обстеження матеріально-побутових умов ВПО, відновлення документу, який засвідчує особу, та інші.

На цей захід прийшли 39 ВПО, а також долучились представники державних установ, з якими безпосередньо стикаються переселенці: РДА, районна рада, УПСЗН, УПФ, РЦЗ, відділ освіти, центральна районна лікарня, ДМС.

ВПО отримали відповіді на поставлені запитання, представники державних установ приймали активну участь в обговоренні. Юрист «БФ «Право на захист» закликала державні установи та ВПО до конструктивної взаємодії по цих питаннях, а також нагадала, що, звернувшись до офісу БФ «Право на захист», переселенці можуть отримати безкоштовну правову допомогу.

Адреса БФ «Право на захист» у м. Харків: вул. Пушкінська, 45,
тел.: +38 (050) 301 67 39. Офіс працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00[boc_img_gallery fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”3623,3624,3625″]