Зробити пожертву
Укр / Eng
02.07.16

1 липня юристи Харківського офісу БФ “Право на захист” провели виїзну групову правову сесію в модульному містечку для переселенців у Харкові. 12 ВПО отримали відповіді на питання, роз’яснення останніх законодавчих змін (зокрема Постанов Кабінету Міністрів України № 365 та 352 від 08.06.2016 року) та дізналися про варіанти оскарження деяких процедур.

Найбільш обговорюваною проблемою виявилося підвищення тарифів за оплату комунальних послуг для жителів модульного містечка. Також переселенці повідомили, що згідно з умовами нового договору вони змушені платити не тільки за себе і членів своєї сім’ї, а й за вільні місця в кімнатах, в іншому випадку до них будуть підселені інші люди.

Юристи БФ “Право на захист” запропонували варіант оскарження цього порушення в судовому порядку.

Після обговорення загальних питань юристи проведели бесіду з кожним учасником в індивідуальному порядку.  Ця частина правової сесії здебільшого стосувалася таких питань: нарахування штрафів і пені банками для ВПО, надання пільг на проїзд для ВПО, порядку видачі пенсійних посвідчень нового зразка, отримання втраченого паспорта та відновлення довідки ВПО тощо.

Переселенці, які мешкають у Харківській оласті, можуть отримати безоплатну правову допомогу, звернувшись до офісу у м. Харків за адресою вул. Пушкінська, 45, (пн – пт з 9:00 до 18:00) або за тел.: +38 (050) 301 6739

Контакти офісів в інших регіонах дивіться за посиланням.