Зробити пожертву
Укр / Eng
06.06.16

Співробітники Слов’янского офісу проекту «Адвокація та правова допомога внутрішньо переміщеним особам», який реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців, Єлізавета Гончарова та Ганна Букреєва провели групову правову сесію із переселенцями, що мешкають у селі Серебрянка Бахмутського району.

Бажаючих взяти участь у дискусії щодо припинення виплат адресної допомоги за постановою КМУ №505 і пенсій внутрішньо переміщеним особам у зв’язку з відсутністю штампа ДМС на довідках ВПО, було багато. Село постраждало за час бойових дій, але представники гуманітарних чи правозахисних організацій приїздять сюди дуже рідко, через значну віддаленість Серебрянки від міста.

Переселенці, серед яких було багато людей похилого віку, розповіли про проблеми з оформленням виплат адресної допомоги, соціальних виплат та пенсій за довідками ВПО, на яких немає штампів ДМС та охоче вислухали запропоновані юристами можливі шляхи їх вирішення.[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”3413,3412″]