Зробити пожертву
Укр / Eng
30.05.17

Співробітники Сєвєродонецького офісу БФ «Право на захист» юрист Ігор Пашнєв та монітори Алла Гуцол і Наталя Петрусенко провели безоплатну групову правову консультацію для переселенців, які проживають у садових товариствах у Станічно-Луганському районі.

На групову консультацію прийшло близько 80 переселенців. Це обумовленно тим, що  Управління соцзахисту населення Станічно-Луганської РДА припинило виплату адресної грошової допомоги ВПО, мофтивуючи свої дії Листом Мінсоцполітики №5276 від 9 квітня 2015 року в якому зазначено, що: «сім’я, яка перемістилася у межах області, має у своєму володінні будинок на тереторії, де органи влади здійснюють свої повноваження, права на призначення допомоги не має».

Такі дії Управління соціального захисту Станічно-Луганської райдержадміністрації  призвели до того, що майже 2000 осіб не отримують виплати адресної допомоги.

Юрист  Ігор Пашнєв докладно розповів про законодавство, що регулює ці питання, пояснив процедурні особливості та відповів на запитання присутніх.

Учасників групової консультації цікавили такі питання:

– особливості взяття на облік внутрішньо переміщених осіб

– адресна грошова допомога

– перевірки фактичного місця проживання згідно 365 постанови КМУ

Мешканці садових товариств підписали колективне звернення до Голови Луганської облдержадміністрації – керівника обласної ВЦА Гарбуза Ю. Г. з проханням вжити відповідних заходів щодо усунення виявлених порушень прав і свобод людини і громадянина та посприяти відновленню виплат адресної грошової допомоги  переселенцям.