Зробити пожертву
Укр / Eng
07.11.16

Колишня донеччанка Олена Миколаївна* разом з донькою та маленькою онукою орендує житло у селі Преслав Приморського району Запорізької області.

Так сталося, що нещодавно жінка зламала колінний суглоб та опинилася у лікарні. Незабаром Олену Миколаївну відвезуть додому для подальшого одужання. Але в орендованому будинку, який потребує капітального ремонту через руйнацію стін, жінка весь час перебуватеме у лежачому положенні, адже на одужання після такої травми потрібно декілька місяців.

«Наразі наші юристи допомагають ВПО довести своє право на отримання адресної допомоги, яку вона не  отримує через  зроблену працівниками УСЗН помилку, – зазначила Вікторія Саломатіна, керівник Запорізького офісу БФ «Право на захист». –  Також ми сподіваємося, що передані речі значно полегшать життя Олени Миколаївни та прискорять її одужання».

Дійсно, підкладне медичне судно, щоб зменшити необхідність вставати з ліжка, обігрівач, тепла ковдра та високі ходунки,  які допоможуть подбати про безпеку під час пересування для уникнення повторного травмування, вкрай необхідні жінці для повного одужання після складного перелому.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПЛ», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.

 

*І’мя змінено.